Spotkanie on-line koordynatorów Młodzieżowego Wolontariatu Misyjnego PDRW

Jak promować misyjny wolontariat w mediach i jak najlepiej do tego celu wykorzystać nowe technologie? Te i podobne zagadnienia będą tematem kolejnego spotkania on-line dla koordynatorów Młodzieżowego Wolontariatu Misyjnego PDRW, który odbędzie się we wtorek 22 lutego o godz. 19.00.

Gościem specjalnym tego spotkania będzie p. Andrzej Mitek, dyrektor zarządzający w najbardziej nowoczesnym i popularnym wśród młodzieży katolickim portalu Stacja7. Pan Andrzej jest „rasowym” dziennikarzem „z najwyższej półki”, który ma doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru IT i biznesu, a jedną z jego pasji są nowe technologie. Współpracuje z Konferencją Episkopatu Polski i Papieskimi Dziełami Misyjnymi.

Plan spotkania:

  1. Słowo wstępne – ks. Maciej Będziński
  2. Misje w Internecie, czyli jak promować misyjny wolontariat w mediach i z wykorzystaniem nowych technologii – p. Andrzej Mitek z portalu Stacja7.pl
  3. Pytania, dyskusja, podsumowanie

Na spotkanie serdecznie zapraszają: ks. Maciej Będziński, dyrektor krajowy Papieskich Dzieł Misyjnych, i ks. Michał Kacprzyk, sekretarz krajowy Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła.

Link do spotkania zostanie wysłany drogą mailową.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 22 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:00

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *