Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce

Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce

 

     Zapraszamy członków Papieskiej Unii Misyjnej i wszystkich, którym dzieło misyjne Kościoła jest bliskie, na sesję misjologiczną i czuwanie PUM, które odbędzie się w dniach 2-3 grudnia br. na Jasnej Górze. W tym roku towarzyszy nam hasło: „Na wzór Oblubienicy Ducha Świętego”.
     Naszymi gośćmi będą: bp Piotr Turzyński, ks. prof. Marek Tatar, o. prof. Leon Nieścior OMI, o. prof. Tomasz Szyszka SVD, s. Aldona Wysocka SSpS, misjonarka z Togo i ks. abp Jan Romeo Pawłowski, delegat ds. nuncjatur Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej.

     Nie może Was tam zabraknąć! Spotykamy się tam już od wielu lat i zawsze jest to niesamowite doświadczenie rozbudzania w sobie misyjnego zapału, „oddychając” powietrzem przesyconym misjologią i modlitwą.
    Na stronie internetowej Papieskiej Unii Misyjnej prezentujemy krótki film z osobistym zaproszeniem na to wydarzenie o. Luki Bovio IMC, sekretarza krajowego PUM.
    

     Zgłoszenia przyjmuje s. Monika Juszka RMI (sekretariat Papieskiej Unii Misyjnej) pod tel. 22 536-90-33 lub prosimy je przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
     Przy zgłoszeniach prosimy o podanie imienia, nazwiska, zgromadzenia zakonnego lub diecezji oraz adresu e-mailowego lub pocztowego, co ogromnie pomaga w sprawach organizacyjnych.
     Koszt spotkania to 5 zł (w tym ciepły posiłek).

Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

Papieskie Dzieło św. Piotra Apostoła

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieska Unia Misyjna