Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce

Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce

Wszyscy wiemy, że rok 2020 zaskoczył nas swoją "wyjątkowością". Nie było łatwo trwać w naszej misyjnej formacji, animacji i współpracy. Jednak mimo to, wiemy, że daliście radę! Udało się przeprowadzić między innymi akcję KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH.

Szukaliście przeróżnych sposobów, żeby pomóc Waszym rówieśnikom i znaleźliście! Kolędowaliście w parafiach, najbliższych rodzinach, na Facebooku i YouTube.

Zachęcamy do podzielenia się owocami Waszych wysiłków.

Ogłaszamy zatem KONKURS NASZE KOLĘDOWANIE MISYJNE - MAASAJKIM DZIECIOM!

Zapoznajcie się ze szczegółami!

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży, zrzeszonych w grupach kolędników misyjnych w różnych kołach dziecięcych i młodzieżowych przy parafii lub szkole. Praca konkursowa powinna zawierać relację z misyjnego kolędowania w duchu PDMD w formie literacko-plastycznej z wykorzystaniem zdjęć wykonanych podczas przygotowań i kolędowania.

Technika wykonania prac jest dowolna (zdjęcia opatrzone komentarzami i rysunkami wykonanymi kredkami, ołówkiem, farbami, collagem, wycinanką, wydzieranką lub innymi technikami umożliwiającymi prezentację na papierze).

Za zajęcie I, II i III miejsca przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe oraz dyplomy za uczestnictwo w Konkursie dla każdej zgłoszonej grupy, która nadesłała pracę zgodną z regulaminem.

Praca konkursowa musi być dostarczona do dnia 30 kwietnia 2021 r. do Sekretariatu Krajowego PDMD w Warszawie (Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Więcej wiadomości w regulaminie >>> KLIKNIJ TU 

Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

Papieskie Dzieło św. Piotra Apostoła

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieska Unia Misyjna