Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce

Papieskie Dzieła Misyjne w Polsce

Kochani Przyjaciele Misji, oto najnowszy listopadowo-grudniowy numer „Misji Dzisiaj”. Pragniemy w nim zaprosić Was do wędrówki przez różne kontynenty misyjne, aby zobaczyć jak radzi sobie Kościół w czasie pandemii.

Polecamy Wam spotkania z ludźmi różnych kultur i narodowości i zachęcamy do wsłuchania się w ich rytm życia, pracy, modlitwy i ewangelizacji w tym trudnym czasie.

Dowiecie się między innymi o koreańskiej solidarności, o afrykańskiej ciszy przed burzą, o radości z małych rzeczy w Peru, a także o filipińskiej „nowej normalności”. Jeden z naszych stałych autorów pisze o pandemii jako czasie wyjątkowej wiary wśród wyznawców wielkich religii świata.

Zapraszamy do lektury.

W „Misjach Dzisiaj” dowiesz się, jak w prosty sposób każdy z nas może stać się misjonarzem (włączając się przykładowo w: Misyjne Apostolstwo Chorych, Żywy Różaniec, ogniska misyjne, kleryckie koła misyjne).

Kupując „Misje Dzisiaj”, wspierasz misje i misjonarzy na całym świecie. Bądź apostołem dobrej prasy. Zachęć przynajmniej jedną osobę do prenumeraty tego czasopisma.

„Misji Dzisiaj” szukaj:
w parafii
w sklepie internetowym www.missio.pl

mk/pdm

Zamów już dziś! Kupując u nas – wspierasz misje!

Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

Papieskie Dzieło św. Piotra Apostoła

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Papieska Unia Misyjna