Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/wwwmiss/domains/missio.org.pl/public_html/pumOLD/ph/pdpa00.php on line 24

Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/wwwmiss/domains/missio.org.pl/public_html/pumOLD/ph/pdpa00.php on line 25

Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/wwwmiss/domains/missio.org.pl/public_html/pumOLD/ph/pdpa00.php on line 29

Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/wwwmiss/domains/missio.org.pl/public_html/pumOLD/ph/pdpa00.php on line 30
PUM - Papieskia Unia Misyjna
     

Aktualności PUM

PAPIESKA UNIA MISYJNA

Odwiedziny kleryków SAC w Papieskich Dziełach Misyjnych

 

Polskie centrum Papieskich Dzieł Misyjnych w Warszawie odwiedzili alumni Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego. Wizyta wpisała się w dzień wspólnoty misyjnej dnia 19 kwietnia 2016 roku. Spotkanie zakończyło się Eucharystią sprawowaną przez o. Luca Bovio – sekretarza krajowego Papieskiej Unii Misyjnej. Tego dnia do Papieskiej Unii Misyjnej dołączyło trzech alumnów WSD SAC.

 
Zobacz więcej


 

Nowe wydanie nowenny do bł. Pawła Manny

 

Pierwsze wydanie nowenny za wstawiennictwem bł. Pawła Manny cieszyło się wielką popularnością i rozeszło się w wielu egzemplarzach. Planowany jest zatem dodruk. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia tego wyjątkowego modlitewnika.

 
Zobacz więcej


 

100 rocznica założenia Papieskiej Unii Misyjnej. Nowenna do bł. Pawła Manny

 

Założenie Papieskiej Unii Misyjnej miało miejsce w Rzymie w 1916. Tym samym w tym roku obchodzimy 100 rocznicę założenia tego dzieła. By przeżyć tę uroczystość w duchu misyjnym polecamy Nowennę do bł. Pawła Manny, założyciela i ojca Papieskiej Unii Misyjnej.

 
Zobacz więcej


 

Spotkanie w seminarium Salwatorianów w Bagnie

 

Dnia 15 lutego 2016 r. w naszym seminarium odbył się wykład o. Luca Bovio IMC, który należy do zgromadzenia Misjonarzy Matki Pocieszenia i jest sekretarzem krajowym Papieskiej Unii Misyjnej, której siedziba mieści się w Warszawie. Swoją prelekcję poświęcił on tematowi: Odpowiedzialność za misje – 100 lat działalności Papieskiej Unii Misyjnej.

 
Zobacz więcej


 

Papieska Unia Misyjna powiększa się!

 

     W styczniu bieżącego roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu     przyłączyło się do Papieskiej Unii Misyjnej 37 braci.  

 
Zobacz więcej


 

Nowi członkowie Papieskiej Unii Misyjnej

 

3 grudnia 2015 r. w Kościele przeżywamy Dzień Duchowości Misyjnej Kapłanów. Święto to jest związane z obchodzonym w tym dniu wspomnieniem św. Franciszka Ksawerego - patrona wszystkich misjonarzy katolickich.

 
Zobacz więcej


 

Sesja misjologiczna i czuwanie PUM na Jasnej Górze

 

Sesja misjologiczna i czuwanie PUM na Jasnej Górze, 5-6.12.2015 r.

 
Zobacz więcej


 


1 | 2 | 3 |
Liczba rekordów: 18; Liczba stron: 3; Max. na stronie: 7Wstecz

 
 
 

00090629

 
PDM    PDMD   PDPA   PDRW   PUM    MDM    WYDAWNICTWO MISSIO    WYDAWNICTWO PUM
Mirosław Kuduk © 2010 PAPIESKA UNIA MISYJNA
Warszawa, ul. SKWER KARD. S. WYSZYŃSKIEGO 9, 01-015 WARSZAWA, tel.: 22 838-29-44, faks 22 838-00-08
Konto: PKO BP SA I/0 Warszawa 72 1020 1013 0000 0102 0002 7169
www.pum.missio.org.plpum@missio.org.pl