Mój Szkolny Kolega z Misji

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego „Mój Szkolny Kolega z Misji” została rozstrzygnięta! Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

W kategorii literackiej

SP klasy I - III:

  1. miejsce: Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim; Filip Kubik kl. III B

  2. miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Jejkowicach;  Mateusz Damek;  kl. III 

  3. miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 70, im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu; Afrodyta Chadzinikolau; I B
        
SP klasy IV - VI:

   1. miejsce: Zespół Szkół  w Szczytnie; Joanna Tartanus kl. VI

   2. miejsce: Zespół Szkół w Uścimowie;  Karolina Skowronek; kl. V
   3. miejsce: Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie;Teresa Chołys; kl. VI  


Gimnazjum:

  1.miejsce: Publiczne Gimnazjum w Gorajcu; Beata Kijek, PG w Gorajcu, kl. III A

  2.miejsce: Zespół Szkół w Rudzie Hucie; Krzysztof Borowik; kl.  III B
  3.miejsce: Zespół Szkół Nr 2 w Staszowie; Tomasz Szyszka; kl. III B


W kategorii scenariusz lekcji

SP klasy I - III:

   1.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1; s. Wiktoria Adamiec
   2.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin; s. Maria Turos
   3.miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Jejkowicach; p. Katarzyna Kasperzec


SP klasy IV - VI:

   1.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2; s. Małgorzata Szyszka
   2.miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim; p. Joanna Hawryluk
   3.miejsce: Szkoła Podstawowa  w Jejkowicach; s. Sabina Doktór

Gimnazjum:

   1.miejsce: Publiczne Gimnazjum w Gorajcu; p. Iwona Bryła
   2.miejsce: Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach; p. Maria Domańska
   3.miejsce: Zespół Szkół w Sawinie; p. Katarzyna Szczablewska-Siwek

W kategorii charytatywnej

SP klasy I - III:

   1.miejsce:nie przyznano
   2.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 34 w Olsztynie
   3.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

SP klasy IV - VI

   1.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku
   2.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
   3.miejsce: Zespół Szkół w Kłaju

Gimnazjum:

   1.miejsce: Gimnazjum w Walimiu;
   2.miejsce: Publiczne Gimnazjum w Gorajcu;
   3.miejsce: Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim;


W kategorii plastycznej

SP Klasy I - III

   1.miejsce: Szkoła Podstawowa w Rzeszotarach; Bartek Redyk kl. I
   2.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10w Lublinie; Klaudia Karwacka
   3.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 15 w Białymstoku; Zuzanna Popławska kl. II

SP Klasy IV-VI

   1.miejsce: Zespół Szkół w Dzikowcu; Maja Sołtyska kl. V
   2.miejsce: Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Warszawie; Diana Kulińska kl. V c
   3.miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Groblach; Weronika Szewc kl. IV a

Gimnazjum

   1.miejsce: Gimnazjum nr 5 im. Św. Jana Kantego w Przemyślu; Adrianna Pusz kl. III c
   2.miejsce: Gimnazjum w Purdzie; Grzegorz Pieniak kl. III a
   3.miejsce: Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Warszawie; Ewa Świderska klasa III a

 

 

 

SZKOŁY

SP Klasy I - III

   1.Szkoła Podstawowa nr 1, 43-230 Goczałkowice Zdrój, ul. Powstańców Śląskich 3
   2.Szłoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Jejkowicach
   3.Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

SP Klasy IV-VI

   1.Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
   2.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim
   3.Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni

Gimnazjum

   1.Publiczne Gimnazjum w Gorajcu
   2.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach
   3.Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

 

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!